Modul TP-Link, TL-SM311LM, Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC

  • 0 review-uri
  • Cod produs: TL-SM311LM
  • Cod intern: 6945
  • Stoc: In stoc
171,06 lei Calculeaza costul de livrare

Comenzi telefonice 0310.050.117 sau email: info@multimediastore.ro

Descriere

Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC

Tip Conexiune: Wired
Tip Dispozitiv: Accesorii
Rata de Transfer: 1.25Gbps
Standarde: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Alimentare: 3.3V
Acoperire: 550m
Aplicatie: Interior/Exterior
Frecventa: 850nm
Conector: LC
Altele: tip fibra optica: 50/125um sau 62.5/125um Multi-mode
Cod: TL-SM311LM

Specificatii

RETEA
Switch-CM-Type: SFP

Review-uri

Momentan nu exista niciun review la acest produs !

Adauga review