Accesorii retea

  • Afisarea produselor  

Filtreaza

  • Disponibilitate

  • Pret (lei)

  • Producator

  • Tip accesoriu

Ubiquiti UB-AM Universal Arm Bracket

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Altele; Informatii importante: Universal mounting bracket for NanoStation / Loco and the M series version.

40,12 lei
Adauga in cos
Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 0.5A, grounding/ESD protection, 12W

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 90 V CA, 260 V CA; Tensiune de iesire: 24 V CC; Putere nominala activa: 15 W; Protoco...

45,85 lei
Adauga in cos
Ubiquiti PoE-15 Passive PoE Adapter EU, 15V 0.8A, grounding/ESD protection, 12W

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 230 V CA; Tensiune de iesire: 15 V CC; Putere nominala activa: 12 W; Protocoale si st...

49,66 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFI-DS Door Sensor

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: N/A; Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 50 mm; Latime: 9.5 mm; ...

55,39 lei
Adauga in cos
USB 2.0 to Fast Ethernet Adapter

Tip: ExternChipset: AX88772CInterfata: USBConectori: 1x RJ-45 female, 1x USB 2.0 maleDimensiune: 107 x 164 x 25 mmGreutate: 50 gAltele: LED de activitateCod: UA0144A

56,12 lei
Adauga in cos
Ubiquiti PoE-48 Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, grounding/ESD protection, 24W

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 90 V CA, 260 V CA; Tensiune de iesire: 48 V CC; Putere nominala activa: 24 W; Protocoale s...

76,40 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFi-CS Current Sensor

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: 1 x RJ-45 (LAN); Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 22 mm; Lati...

84,05 lei
Adauga in cos
Ubiquiti PoE-48 Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, 24W, Gigabit Ethernet version

Producator: Ubiquiti Networks;  Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 90 V CA, 260 V CA; Tensiune de iesire: 48 V CC; Putere nominala activa: 24 W; Protocoale ...

93,06 lei
Adauga in cos
Ubiquiti POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V, 1,2A, 60W

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 230 V CA; Tensiune de iesire: 50 V CC; Putere nominala activa: 60 W; Protocoale si standar...

103,16 lei
Adauga in cos
Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V; Out: 18V, 0.7A)

Producator: Ubiquiti Networks;  Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 48 V CA; Tensiune de iesire: 16 V CC; Putere nominala activa: 12.8 W; Protocoale si ...

106,21 lei
Adauga in cos
Ubiquiti Nanostation Window/Wall Mount kit

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Altele; Informatii suplimentare: Informatii importante: Suport antena; Mai multe informatii: NanoStation Mount Datasheet

106,97 lei
Adauga in cos
Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Outdoor 48V 802.3af (In: 48V; Out: 18V, 0.7A)

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Sursa alimentare PoE; Tip alimentare: Impulsuri; Tensiune de intrare: 48 V CA; Tensiune de iesire: 18 V CC; Putere nominala activa: 12.8 W; Protocoale si standa...

110,79 lei
Adauga in cos
TP-Link, TL-POE150S, PoE Injector, IEEE 802.3af, plastic case

Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)Rata de Transfer: 10/100 Mb/sInterfata: 1 port RJ45 10/100Mbps AUTO Negociere/AUTO MDI/MDIXFunctii Avansate: Compatibil cu dispozitive PD IEEE 802.3af, Ofera tensiune de...

121,80 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFi-THS Temperature Sensor

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: 1 x RJ-45 (LAN); Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 134.5 mm;&n...

137,54 lei
Adauga in cos
D-Link Injector Gigabit PoE 1 port

Producator: D-LinkClasa produs: Sursa alimentare PoETip alimentare: Terminal Tensiune de intrare: 100 V CA, 240 V CATensiune de iesire: 48 V CC

157,29 lei
Adauga in cos
Modul TP-Link, TL-SM311LM, Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC

Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 1.25GbpsStandarde: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPAlimentare: 3.3VAcoperire: 550mAplicatie: Interi...

171,06 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFi-MSW Wall Mount Motion Sensor

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: 1 x RJ-45 (LAN); Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 146 mm; Lat...

175,75 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFi-MSC Ceiling Mount Motion Sensor

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: 1 x RJ-45 (LAN); Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 134.5 mm;&n...

183,39 lei
Adauga in cos
TP-LINK TL-SM311LS

Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 1.25GbpsStandarde: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPAlimentare: 3.3VAcoperire: 10 KmAplicatie: Interior/ExteriorFrecventa: 1310nmConector: LCAltele: tip fibra optica: 9/125...

195,59 lei
Adauga in cos
Modul TP-Link, TL-SM321B, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm,...

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321A Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 1.25GbpsStandarde: IEEE 8...

195,59 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFI mPower MINI Network Power Outlet, 1-Port

Producator: Ubiquiti Networks;  Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: N/A; Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 110.8 mm; Latime:...

238,29 lei
Adauga in cos
D-Link Kit WirelessLAN Power over Ethernet 5VDC & 12VDC disp. incorporat non-PoE

Producator: D-LinkClasa produs: Sursa alimentare PoETip alimentare: Statie principala, Terminal Tensiune de intrare: date lipsăTensiune de iesire: 5 V CC, 12 V CCInformatii suplimentare: IntrareInaltime: 28 mmLatime: 81 mmGrosime...

295,12 lei
Adauga in cos
D-Link Kit WirelessLAN Power over Ethernet 5VDC&12VDC, disp. incorporat non-PoE

Producator: D-LinkClasa produs: Sursa alimentare PoETip alimentare: Statie principala, Terminal Tensiune de intrare: date lipsăTensiune de iesire: 5 V CC, 12 V CCInformatii suplimentare: IntrareInaltime: 28 mmLatime: 81 mmGrosime...

295,12 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFI mPower Network Power Outlet, 3-Port

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: N/A; Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 240 mm; Latim...

356,72 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFI mPower Pro Network Power Outlet, 6-Port EU

Producator: Ubiquiti Networks; Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: 1 x RJ-45 (LAN); Card frecventa joasa: Nu; Lungime: 250.37 mm;...

574,49 lei
Adauga in cos
Ubiquiti mFi mPort Serial

Producator: Ubiquiti Networks;  Clasa produs: Alte controlere/adaptoare; Tip frecventa: Nu se aplica; Conectori interni: N/A; Porturi Externe: 1 x serial (RS-232), 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB; Card frecventa ...

597,41 lei
Adauga in cos
Ubiquiti TOUGHCable Carrier Cat 5e, 24 AWG, Outdoor Shielded, Gray, 305m

Producator: Ubiquiti Networks;  Clasa produs: Cablu de retea instalare; Tip cablu: CAT5e, Shielded; Categorie: 5e;Diametru conductor interior: 0.5 mm; Tip invelis exterior: PE - polyethylen; Lungime: 305 m...

1.130,88 lei
Adauga in cos